Úvod


Vitajte


 Po dlhom uvažovaní nadišiel čas, aby som spustila svoj vlastný blog. V tomto momente netuším, čomu všetkému sa na ňom budem venovať, jedno viem však naisto. Je tu a je čas ho zaplniť. Spočiatku som začala s recenziami kníh, keďže som veľký knihomoľ. Moje plány sú však väčšie. Rada by som postupne pridala rozhovory so zaujímavými ľuďmi, autorkami a autormi. Tiež by som Vám rada ukázala časť mojej tvorby, čo sa týka fotografie. A rada sem napíšem aj články k rôznym témam, ktoré mi napadnú a budú sa mi zdať dobré a zaujímavé. Navyše, ak sa podarí, postupne tu budem uverejňovať príbeh na pokračovanie z môjho pera. Ale to všetko je hudba budúcnosti. Všetko má svoj čas.

Bude to závisieť od viacerých faktorov – čas, chuť, nálada a či bude čo písať. Nemienim sa však vzdať, nakoľko ma písanie baví. Preto máte možnosť čítať aj tieto riadky .

Už teraz ďakujem každému jednému, ktorý si nájde čas na prečítanie príspevkov na blogu. Budem nesmierne vďačná za Vaše komentáre, postrehy a prípadné zdieľanie.

Prajem Vám príjemné a ničím nerušené čítanie

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára